برج پارلمانبرج پارلمانبرج پارلمان
مهندس صادقی 09129593905 - 09036062725
info@parlemantower.com
چیتگر، میدان دریاچه، بلوار جوزانی غرب، خیابان زنبق
برج پارلمانبرج پارلمانبرج پارلمان

سیستم گرمایش و سرمایش

سیستم گرمایش و سرمایش برج پارلمان

چیلرهای به کار رفته در برج های پارلمان ،برند Geoclima ساخت کشور ایتالیا بوده و لازم به ذکر است که این شرکت یکی از شرکت های بزرگ در حیطه طراحی و توسعه سیستم های تهویه مطبوع هوا میباشد که به صورت تخصصی انواع مختلف چیلر و سیستم های تبرید را تولید میکند.

شرکت Geoclima در سال 1994 در شمال کشور ایتالیا تاسیس شد و هرسال میانگین تولید آن به 500 چیلر میرسد، همچنین دفاتر فروش و کارخانه های تولید کننده سیستم های تاسیساتی زیادی در سراسر جهان مانند روسیه و استرالیا و ملبورن و بانکوک افتتاح کرد که نشان دهنده قدرت بالای این شرکت در زمینه فروش بین المللی میباشد و اینکه شرکت Geoclima صادرات خود را به حدود 50 کشور انجام میدهد.

این شرکت تست محصولاتش را مطابق با استاندارد های Eurovent و Ashrae انجام می دهد و نیز دارای بخش ویژه R & D است که همواره برای یافتن راه حل های مهندسی جهت ارتقای بیشتر کیفیت محصولات خود در تلاش است.

فن کویل به کار رفته در برج های پارلمان برند LG کره و HTW اسپانیا بوده که هر فن کویل تشکیل شده از یک فن و کویلهای گرمایش و سرمایش به همراه فیلتر هوای قابل تعویض یا قابل شستشو،شیر فلکه مخصوص و شیرهواگیری.

در فن کویل‌ها درجه حرارت به وسیله ترموستات و مقدار رطوبت توسط هیومیدستات و مقدار هوا توسط فن و مقدار هوای تازه به روش‌های متداول کنترل می‌شود.

هر فن کویل از یک فن و یک کویل تشکیل شده‌ که کویل از لوله‌های مسی با پره‌های آلومینیومی ساخته شده و ظرفیت فن کویل‌های تعبیه شده در برج های پارلمان بین ۲۰۰ الی ۱۰۰۰ فوت مکعب در دقیقه می‌باشد.
کاربرد فن کویل در مواردی است که لازم باشد درجه حرارت هر فضا جداگانه کنترل و تنظیم شود.به همین خاطر در این برج ها در تمامی اتاق ها و پذیرایی به صورت جداگانه آمپر تنظیم و کنترل حرارت قرار گرفته است.
همچنین فن کویل بخاطر فیلترهای قابل تعویض و قابل شستشو از انتقال آلودگی بین اتاق‌ها جلوگیری میکند.

ارتباط با ما

  • چیتگر، میدان دریاچه، بلوار جوزانی غرب، خیابان زنبق
  • ۰۲۱-۴۴۷۶۷۶۰۱
  • info@parlemantower.com