برج پارلمانبرج پارلمانبرج پارلمان
مهندس صادقی 09129593905 - 09036062725
info@parlemantower.com
چیتگر، میدان دریاچه، بلوار جوزانی غرب، خیابان زنبق
برج پارلمانبرج پارلمانبرج پارلمان

سیستم خروجی اضطراری

سیستم خروجی اضطراری برج پارلمان

هر برج دارای دو خروجی اضطراری و پله فرار مسقف میباشد که یکی از پله ها تا لابی و دیگری تا طبقه ۳- راه دارند. ارتفاع و شیب پله ها استاندارد بوده (ارتفاع استاندارد پله ها ۱۸ سانتی متر میباشد) و از نرده های فلزی جهت ایمنی استفاده شده است. دربهای کارگذاشته شده در خروجی راه پله های فرار،درب های ضد حریق با دستگیره های آنتی پنیک بوده که اين دربها با كوچكترين اشاره دست،به سمت بيرون از تجمع باز شده و به راحتي امكان خروج نفرات را فراهم مينمايد.

در این دربها از رنگهای پودری الکترو استاتیک استفاده شده و همچنین داخل شبکه های فلزی دربها از پشم سنگ پر شده است. بطور کلی درب های ضد حریق فلزی مورد تاییده سازمان آتش نشانی باید دارای دستگیره آنتی پنیک و دستگیره بازشو پشت به همراه جک هیدرولیک آرام بند باشند. درب ضد حریق فلزی با تاییده آتش نشانی دارای درب به همراه چهارچوب فلزی می باشد و ضخامت چهارچوب فلزی دو میلیمتر از ورق های های هیدروکربن یا گالوانیزه می باشد که تمام این موارد توسط سازمان آتش نشانی مورد تاییده قرار گرفته است.

ورق های فلزی در داخل لنگه درب نیز از PLATE هیدروکربن با ضخامت یک و شش دهم میل ساخته می شود. در داخل لنگه فلزی نیز استراکچر خاصی وجود دارد به این ترتیب که در قسمت هایی از درب که یرآق آلات و لولای درب ضد حریق فلزی نصب می شود شبکه فلزی داخلی تقویت می شود. البته باید بیان شود که شبکه داخلی ورق های هیدروکربن علاوه بر بحث مقاومت ، موضوع نگهداری و ثابت نگه داشتن مواد داخل در ضد حریق نیز مطرح می باشد که این مواد از قبیل پشم سنگ می باشد.

مهمترین ماده در داخل درب ضد حریق فلزی ، پشم سنگ استاندارد بدون مواد مضر می باشد که دانسیته ۸۰ دارد و تا دمای هشت صد و پنجاه درجه سانتی گراد در برابر گرما مقاومت دارد. لازم به ذکر است سازنده برج های پارلمان اولین شخصی است که گواهی ایمنی ساختمان را از حیث رعایت ایمنی و آتشنشانی در کل کشور دریافت نموده است.

ارتباط با ما

  • چیتگر، میدان دریاچه، بلوار جوزانی غرب، خیابان زنبق
  • ۰۲۱-۴۴۷۶۷۶۰۱
  • info@parlemantower.com